Haber

Sosyal medya bu doktoru konuşuyor! Kendisini deli eden hastaya karşı tavrı takdire şayan.

Son zamanlarda sıkça gördüğümüz hasta-doktor görüntülerine bir yenisi daha eklendi. Twitter’da paylaşılan bir paylaşımda bu kez bir hasta, kendisini muayene etmediğini iddia ettiği doktorun fotoğrafını çekiyor.

HEM KALDI HEM TEHDİT OLDU

Görüntülerde doktor ile hasta arasında geçen diyalogdan kişinin hastanede zorunlu olmasına rağmen randevusunun olmadığı ve maske takmadığı anlaşıldı. Öte yandan hastaya maskeyi veren kadın hekim, randevusu olan hastalarına kendisinin bakması gerektiğini söylüyor. Sahneleri çeken kişi ısrarla odadan çıkmayarak diğer hastaların vaktini çalıyor ve ayrıca doktoru Sağlık Bakanlığı’na göndermekle tehdit ediyor.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM YAPTI

Kısa sürede sosyal medyada yayılan görüntüler, kullanıcıların da tepkisini çekti. Videoyu çeken kişinin saygısızca davrandığını öne süren onlarca kullanıcı, sabrından dolayı doktoru tebrik etti. Hatta bazı kullanıcılar paylaşımlarında Sağlık Bakanlığı ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı etiketlediler. Bu kişiler, doktorun yetkisiz görüşünü alan, işini yapmasına engel olan ve hastaların muayene edilmesini engelleyen kişi hakkında hata yapılması gerektiğini belirtmişlerdir.

O yorumlardan bazıları:

habermelikgazi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu