Ekonomi

Er-Yap İnşaat, Yatırım ve Pazarlama AŞ’de Çalışan Personelin Maaşı Yüzde 60 Arttı

Er-Yap İnşaat, Yatırım ve Pazarlama AŞ’de görev yapan personelin maaşına yüzde 60 zam yapıldığını belirten Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, “Meslektaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Erenler Belediyesi ve Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şubesi ile görüşmeler sonuçlandı. Yapılan görüşmeler sonucunda Er-Yap İnşaat, Yatırım ve Pazarlama AŞ’de çalışan işçinin maaşına yüzde 60 zam yapıldı. Artış oranı sendika ve işçi tarafından memnuniyetle karşılandı. Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, anlaşmanın taraflara hayırlı olmasını diledi.

Belediye Başkanı Rahmi Şengül, “Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanımız Mesut Gökdemir ve sendika temsilcilerimiz ile yaptığımız görüşmelerin ardından Er’de çalışan meslektaşlarımızın maaşlarında yüzde 60 iyileştirme içeren sözleşmeyi imzaladık. -Yap İnşaat, Yatırım ve Pazarlama AŞ. Tüm meslektaşlarıma hayırlı olsun. Keşke olsaydı” dedi.

Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mesut Gökdemir, “Bir süredir görüşüp çalışıyoruz. Er-Yap İnşaat, Yatırım ve Pazarlama AŞ’de çalışan arkadaşlarımızın da içinde bulunduğu ve 60. Yüzde artış, hayırlı olsun. Belediye Başkanımız Rahmi Şengül’e teşekkür ediyoruz” dedi. – SAKARYA

kovancilarajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu