Haber

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Transfer Politikasını Açıkladı

Geçtiğimiz yıllara göre bu dönem nokta atışı transferler yaparak taraftarın beğenisini kazanan Fenerbahçe Lideri Ali Koç, izleyecekleri yeni yol haritası hakkında açıklamalarda bulundu.

“BECAO’DAN SONRA FRENİ DURDURACAĞIZ”

Yapılan transferlere değinen lider, “Hiçbir sezon transfer döneminin bu kadar erken döneminde bu kadar puan toplanmamıştı. Becao’dan sonra muhtemelen belli bir frene basıp önümüzdeki hafta maçı pas geçeceğiz ve ardından eleneceğiz.” kalan eksiklikler.”

“SATMAK, ALMAK KADAR ÖNEMLİDİR”

Transfer politikalarına da değinen Koç, “Tabii ki devretmek kadar satmak da değerlidir. Elimizdeki oyunculara Almanya, ABD, Orta Doğu ve Avrupa’dan yoğun bir ilgi var. Aynı zamanda bizi mutlu ediyor. Çünkü sadece satın almak zorunda değilsiniz, aynı zamanda satmak zorundasınız. Bu sene tahminim 45-50 milyon euro bandında satabileceğimizi düşünüyoruz. İnşallah kısmet olur. Elbette bunları gerçek olarak kullanmamız gerekiyor. İnşallah yeni transferlerimiz de arzu ettiğimiz katma değeri, seviyeyi ve kaliteyi artırmaya katkı sağlayacaktır. Yeni dönem sadece Fenerbahçe’ye değil Türk futboluna da hayırlı olsun” dedi.

payasajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu