Haber

Can Yaman, hayranının telefonunu fırlatma olayıyla ilgili Türkçe açıklama yaptı

Ünlü olur olmaz Türkiye’den ayrılan ve kariyerine İtalya’da devam eden oyuncu Can Yaman, şu sıralar ‘Villa Cornell Mare’ dizisinin çekimleri için Sicilya’da.

Yaman, burada hayranlarından yoğun ilgi görürken, önceki gün arabada kendisini görüntüleyen kişinin elinden telefonu alıp çöpe attı. O anlar bir başka kişi tarafından da görüntülendi ve oyuncu büyük tepki çekti.

Can Yaman, görüntülerin gündeme gelmesi üzerine sert ifadeler kullanarak açıklama yaptı.

“Taraftar adı altında tacizci”

“Hayranlarımla ilişkilerim çok iyi, o kadar iyi ki sizi bir ara rahatsız etse bile sorun benim hayranım olmayan hayran adı altında tacizci kaba insanlarla ilgili.”Yaman, bir fotoğrafını hayranlarıyla paylaşarak şunları yazdı:

“Neler olup bittiğini bilmeden hüküm vermeyi ve pusuda beklemeyi sevdiğinizi biliyorum ki, skandal gibi görünse bile aklımıza ne gelirse söyleyelim…

“Oradan sana ne olacak?”

Aylardır burada yaptığım yüzlerce hayır işinden, güzelliklerden haberi bile olmayan insanlar gelip beni eleştirdiler, bu konu buradakilerin canını bile sıkmadı, herkes beni savundu ama sana ne oluyor oradan? Yetmedi mi, dergilerdeki sayıları bana mı ulaşıyorsunuz?

“İşinize bakın”

Kendi sorunlarına bak ve benim için endişelenme. Eğer beni tanımıyorsanız veya yanlış anlıyorsanız, beni sevmeyin veya beni takip etmeyin. Bana karşı herhangi bir his beslemene gerek yok. İşinize bakın.

Türkçe paylaşmadığım için de eleştirildim ama yaptım. “Seni bir daha görememek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu